Stavební dělník Praha a SK s ubytováním zdarma - práce pro osoby po VTOS

03.08.2017 12:55

STAVEBNÍ DĚLNÍK

Náplň práce: práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě, opravách a rekonstrukcích inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody), práce venku po celý rok

Co od Vás očekáváme

·         zkušenosti v oblasti stavebnictví výhodou

·         zodpovědnost a spolehlivost

·         časová flexibilita – bydlení na ubytovně přes pracovní týden

·         fyzická zdatnost, manuální zručnost

Co Vám nabízíme

·         jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (20 let na českém trhu)

·         ubytování zdarma ve výši 4 500,- Kč měsíčně (práce nejčastěji v Praze a Středních Čechách)

·         nástupní mzda 110,- Kč / hod. + měsíční prémie do 2 000,- Kč

·         proplácení cestovních náhrad a stravného – 2500 – 3500,- Kč měsíčně

·         5 týdnů dovolené

·         práci během celého roku (nikoliv jen sezóně)

Pracovní doba: turnusy nebo pondělí – pátek, začátek většinou od 7.00
Místo pracoviště: stavby na území ČR (nejčastěji Střední Čechy a Praha)
Datum nástupu: možno ihned nebo dle dohody

V případě zájmu můžete kontaktovat personální oddělení – Helenu Austovou nebo Markétu Miserovou na tel: 605 305 510, 734 523 356, email: austova@zepris.czmiserova@zepris.cz.

 ZEPRIS s.r.o.

 Mezi Vodami 27

 143 20 Praha 4

 mobil: +420 734 523 356

 tel: +420 244 403 513-4

 fax: +420 241 773 473

 email: miserova@zepris.cz

Vyhledávání

© 2010-2016 Za branou, tel.: 775 722 784, zabranou@gmail.com zodpovědný redaktor: Jiří Mataj